8. - 9. 6. 2019
Závodisko, š. p.
Dostihová dráha Bratislava

Novinky - Detail

Kostýmová šou so SUPERZOO

Majitelia so zmyslom pre humor a kúskom kreativity - toto je ako stvorené pre vás! Umožnite svojmu alteregu voľný priechod na svetlo sveta a vytvorte so štvornoháčom úchvatnú dvojku, na ktorú bude radosť sa pozerať. Alebo trojku, štvorku...

 

Zapojte sa v nedeľu 9. 6. 2019 do súťaže Kostýmová šou so SUPERZOO!

Kategórie sú nasledovné:

1. Voľná téma - do 15 rokov (vrátane)

2. Voľná téma - nad 16 rokov

Poplatok za kategóriu a psíka: 2 €, za každého ďalšieho labkáča 2 €.

Kapacita každej kategórie je 25 psíkov.

Pre prihlásenie je potrebné zaslať správu na našu facebookovú stránku DogDays - festival psích športov najneskôr do 3. júna 2019 do 12.00 hod a uviesť vaše údaje : Meno a priezvisko vystavovateľa, meno psa/vek/plemeno, súťaž a kategóriu, do ktorej sa chcete prihlásiť, telefonický kontakt na vystavovateľa (slúži len na odkomunikovanie prípadných nezrovnalostí).

 

Následne vám zašleme odoveď s informáciou o voľnej kapacite v konkrétnej kategórii a podrobnosťami platby. Registrácie bez uhradeného poplatku a nesprávne vypísané žiadosti nebudú platné.

 

Traja víťazi v každej kategórii budú potrebovať silné ruky na odnesenie výhier, ostatní tiež neodídu s prázdnymi rukami :-)

 

 
Poplatok sa v prípade neúčasti nevracia. Účasť v súťaži je možná len po zakúpení platnej vstupenky. Registrácia prihlásených účastníkov bude na mieste pred súťažou, viac info o presných časoch už čoskoro. 
 
Nezabudnite si so sebou priniesť očkovací preukaz.

 

 

 

Pridané 14.05.2019
Na vrch stránky